• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4181
  % 0,15
 • € EURO
  8,9993
  % -0,04
 • £ POUND
  10,1100
  % -0,25
 • ¥ YUAN
  1,1458
  % 0,15
 • РУБ RUBLE
  0,0981
  % -0,20
 • BITCOIN
  235659,125
  % -4,09
 • BIST 100
  1.531,58
  % -0,56

İş Bankası Maxipuan Nasıl ve Nerelerde Kullanılır?

İş Bankası Maxipuan Nerelerde Kullanılır?

İş Bankası’nın müşterilerine sağladığı Maximum Kart, cazip fırsatları ve avantajlarıyla ülkemizde en çok tüketiciye ulaşan kredi kartlarından biri haline gelmiş durumda. İş Bankası Maximum Kart kullanıcıları kartlarıyla yaptıkları alışverişlerde belirlenen miktarda Maximum Puan kazanıyor, alışveriş yaptıkça biriken Maximum Puanları ile yeni alışverişlerini indirimli bir şekilde ya da hiç ücret ödemeksizin yapabiliyor. Fakat Maximum Kart sahiplerinin çoğu maxipuan nerelerde kullanılır diye merak etmekte.

Biriken Maximum Kart Puanlarına Nereden Bakılır?

Maximum Kart kullanıcıları; kartlarında biriken maxipuanları Maximum Mobil uygulamasından, kredi kartı hesap özetinden, Maximum üye iş yerlerindeki POS cihazlarından, Türkiye İş Bankası ATM’lerinden, Türkiye İş Bankası web şubesinden, müşteri hizmetleri aracılığı ile 0850 724 0 724 numaralı Türkiye İş Bankası telefon şubesinden ve tüm Türkiye İş Bankası şubelerinden öğrenebilmektedir.

Maximum Puan Nasıl Kazanılır?

Türkiye İş Bankası Maximum Kart sahipleri, Maximum üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde harcadıkları tutara oranla belli miktarlarda Maximum Puan kazanmakta. Kazanılacak MaxiPuan oranı sisteme üye kuruluşların anlaşmasına göre artıyor ya da azalıyor.

Örneklemek gerekirse %1 Maximum Puan veren anlaşmalı bir kuruluştan 100 TL tutarında alışveriş yapıldığında 1 TL değerinde Maximum Puan kazanılmakta. Yurt dışı ve yurt içinde Maximum üyesi olmayan kuruluşlardan yapılan her 100 TL’lik alışverişin sonunda ise 1 Kuruş değerinde Maximum Puan kazanılıyor.

Bunlara ek olarak, bazı iş yerlerinin Maximum Kart’a özel olarak sunduğu kampanyalarını takip ederek fazladan Maximum Puan kazanma fırsatını yakalamak da mümkün. Dilerseniz hep birlikte İşbank – Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır? sorusunun cevabına bakalım.

İşbank – Maximum Puanları Nerelerde Kullanılır?

Alışverişlerde kazanılan ve kredi kartında biriken Maximum Puanlar tüm Maximum üyesi kurum ve kuruluşlarda kullanılabiliyor. Maximum üyesi iş yerlerinde yapılan her alışverişte, alışveriş tutarının tamamı ya da belli bir kısmını biriktirdiğiniz Maximum Puanlarınızla ödeme avantajınız var.

Maximum Puan kullanımı için üye kuruluşun hangi alanda hizmet verdiği de önemli değil. Yeme-içme, seyahat, giyim ve market gibi farklı alanlarda hizmet gösteren kuruluşlarda alışveriş sonunda görevliye, ödemeyi Maximum Puan’la yapacağınızı belirtmeniz halinde puanlarınızı kullanabilirsiniz.