• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4050
  % -0,03
 • € EURO
  8,9861
  % -0,19
 • £ POUND
  10,0923
  % -0,42
 • ¥ YUAN
  1,1438
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,0980
  % -0,34
 • BITCOIN
  236408,313
  % -4,13
 • BIST 100
  1.530,01
  % -0,66

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

QNB Finansbank kredi kartı kullanıcılarının büyük bir kısmı, kredi kartı ile harcama yaptıkça biriken para puanların nerelerde kullanıldığı ve nasıl kullanılacağı hakkında merak sahibi. QNB Finansbank’ın kredi kartı ile alışveriş yapan ve yaptığı harcama tutarınca kazandıkları belli miktardaki para puanları harcamak isteyen vatandaşlar para puanlar hakkında yeterli bilgi sahibi değillerse akıllarına Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır? (QNB Finansbank Kredi Kartı) sorusu geliyor.

Bankalar kendi bünyesindeki kredi kartı kullanıcılarına yaptığı harcamaları ve yapılan harcamaların tutarını baz alarak para puanlar hediye ediyor, anlaşmalı olduğu bazı markalar ve firmalar ile yapılan alışverişlerde belli indirimler sağlıyor. Bu ayrıcalıkları sunan bankalardan biri de QNB Finansbank.

QNB Finansbank

QNB Finansbank Cardfinans kredi kartı

 

QNB Finansbank, hemen hemen her yerde ATM’sine ulaşabildiğimiz 7/24 kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetleri ile yüksek miktarda banka ve kredi kartı müşterisi ile Türkiye’nin ileri gelen bankalarından biri haline gelmiş bulunmakta. Cardfinans Kredi kartı ile yaptığınız harcamaları taksitlendirilebilir, belirtilen tutar kadar nakit avans çekebilir ve birçok bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Haliyle bu büyük bankanın da cazip fırsatları ve kullanıcıya hitap eden avantajları da mevcut. Bu avantajlardan biri de bankanın kredi kartı olan Cardfinans kredi kartı ile yapılan harcama tutarınca belirlenen tarihler arasında kullanabileceği para puanlar.

Gelin isterseniz hep birlikte Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır? (QNB Finansbank Kredi Kartı) Kazandığım para puanları sadece market alışverişlerinde mi kullanabilirim? Kazandığım para puanlar neye göre hesaplanıyor? gibi soruların cevaplarını inceleyelim.

QNB Finansbank Cardfinans kredi kartı ile kazanılan para puanlar harcanırken; kazanılan puan miktarı; 0,1 KR ile çarpılıyor. Daha çok para puan kazanmak isteyen müşteriler anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yapıyor ve bankanın düzenlemiş olduğu kampanyaları takip ediyor. Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır? (QNB Finansbank Kredi Kartı) sorusunun cevabını ise sizler için aşağıda derledik.

Büyük zincir marketler, akaryakıt istasyonları, beyaz eşya ve teknoloji mağazaları, giyim mağazaları ve pos cihazına sahip işletmeler..

Eğer tarla ve çiftçilik ile uğraşıyorsanız; 2020 tarla destek parası başlıklı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ
 • TEB Bonus Puanları Nerelerde Kullanılır? – Finansal Pusula11 ay önce
 • […] Bonus puanlarının yanı sıra, aynı zamanda CardFinans kart da kullanıyorsanız; CardFinans Para Puanları Nerede Kullanılır? başlıklı içeriğimize de göz […]

 • Kredi Kartı MM/YY Nedir, Nerede Yazar? – Finansal Pusula11 ay önce
 • […] CardFinans Kredi Kartına sahipseniz; CardFinans Para Puanları Nerede Kullanılır? başlıklı içeriğimize de göz […]