• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,3879
  % -0,26
 • € EURO
  8,9637
  % -0,42
 • £ POUND
  10,0970
  % -0,39
 • ¥ YUAN
  1,1416
  % -0,19
 • РУБ RUBLE
  0,0978
  % -0,50
 • BITCOIN
  233842,617
  % -5,03
 • BIST 100
  1.538,77
  % -0,09

Akbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank, birçok avantaj ve müşteri odaklı kampanyalarıyla son dönemde hızla yükselen ve birçok kullanıcıya hitap eden hizmetler vermekte. Bu makalemizde sizlerle Akbank kredi kartı özellikleri ve Akbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz.

1948 yılında kurulan Akbank, ülkemizin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır. Ülkemizde yer alan en köklü ve büyük bankalar arasında gösterilen Akbank’tan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Peki Akbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılmaktadır? İşte sizler için tüm ayrıntılarıyla birlikte başvuru seçenekleri ve gerekli bilgileri bu sayfamızda derledik. En cazip kredi kartları arasında yer alan Akbank kredi kartı ile siz de bu mükemmel kampanyalardan yararlanabilir, chip-para puan kazanarak kazandığınız puanlarınızı alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Akbank Hızlı Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Akbank’ın kredi kartı özellikleri arasında diğer standart kart özelliklerini barındırmaktadır. Akbank kredi kartı ile Akbank’ın anlaşmalı üye kuruluşlardan taksitli yada tek çekim yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Harcama yaptıkça para puan kazanabilir, kazandığınız puanlarınızı harcamalarınızda nakit para yerine kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartından nakit avans çekebilir, bankanın belirlediği taksit limiti kadar taksitlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Akbank, kredi kartı için sürekli olarak kampanyalar düzenlemekte ve alışverişlerde bol bol para puan kazandırmaktadır.

Akbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’a internet üzerinden hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Akbank’ın internet sitesine girerek “Kredi Kartı” kısmında bulunan formu eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra yollamanız yeterli olacaktır. Formda isim, soyisim, cep telefonu numaranız ve TC kimlik numaranız istenmektedir. Ayrıca başvuracağınız kredi kartı türünü de seçmeniz istenmektedir. Belirtilen kısımları doldurduktan sonra “gönder” butonuna tıklayarak başvuruyu bankaya göndermeniz gerekiyor. Gerekli değerlendirmeden sonra verdiğiniz cep telefon numarası üzerinden aranarak banka tarafından bilgilendirileceksiniz.

Ayrıca Akbank kredi kartına internet bankacılığı, müşteri hizmetleri, Akbank ATM’leri ve banka şubeleri aracılığı ile kolayca başvurabilirsiniz.